Verschillende factoren brachten onze partner ertoe de textielinzameling via de vertrouwde gele containers stop te zetten.
Je hebt zelf mogelijk ook al gemerkt dat deze containers al te vaak een trekpleister zijn voor sluikstort.
Anderzijds maakt de kwaliteit van wat ingezameld wordt, de activiteit voor de textielinzamelaar niet meer rendabel. Een sterke toename van de aanbreng van goedkoop textiel van lage kwaliteit gecombineerd met het plunderen van de containers naar de beste stukken, levert een geheel op dat niet meer werkbaar is.
Het lokaal bestuur bekijkt alternatieve mogelijkheden om de textielinzameling te organiseren.
In tussentijd kan je vanaf 22 januari met alle textielafval nog wel terecht op het recyclagepark. Is het nog herbruikbaar? Dan kan je het ook naar een kringwinkel brengen.


